Preskočit na obsah
Logo informačnej platormy zelene hospodárstvo

KOOR, s.r.o.


Adresa

Bajzova 1, Bratislava
82108 Ružinov

https://www.koor.sk/

Kontaktná osoba

Karin Orlovská
tel: 0908880005
email: koor@koor.sk

Zobraziť profil

Batériové zariadenie pre fotovoltické panely

Opis riešenia

e2000 je jedinečné kompaktné fotovoltické zariadenie na uchovávanie vyprodukovanej elektrickej energie. Je optimalizované hlavne pre domácnosti, v ktorých zefektívňuje využitie solárnej energie a zvyšuje tak nezávislosť od distribučnej siete. V jednom elegantnom dizajne spája nielen všetky elektrické a elektronické prvky potrebné pre fotovoltický systém, ale poskytuje aj jednoduchú funkcionalitu a spoľahlivosť. Domácnosť bude dobre chránená pred výpadkami elektrickej energie. Mraznička, svetlá či wi-fi budú naďalej fungovať. Systém poskytuje trvalý výstupný výkon 2000 W.

Ekonomický prínos

e2000 umožňujú uložiť vyrobenú a nespotrebovanú elektrinu z fotovoltických panelov a využiť ju neskôr v prípade potreby, čím sa znížia mesačné výdaje za elektrinu. Domácnosť bude napájaná solárnym systémom 24/7 a v určitých prípadoch sa môže dokonca odpojiť od elektrickej siete. Nespotrebovaná časť elektriny je uložená vo vstavanej batérii v e2000 namiesto toho, aby sa stratila v distribučnej sieti.

Environmentálny prínos

e2000 obsahuje všetky potrebné komponenty v jednom kompaktnom a dizajnovom riešení. Elektrina uložená v e2000 zníži  závislosť na distribučnej sieti i mesačné účty za elektrinu, čím chráni životné prostredie a znižuje finančné náklady.

Prílohy:

Ďalšie riešenia: