Mgr. Zuzana Danterová - EcoCup


Adresa

Športová 20/B
90024 Veľký Biel

https://ekopohare.sk/

Kontaktná osoba

Mgr. Zuzana Danterová
tel: 0903316150
email: info@ekopohare.sk

Zobraziť profil

Ekopoháre - znovupoužiteľné, recyklovateľné poháre

Opis riešenia

EkoPoháre sú znovupoužiteľné poháre, vyrobené z pevného recyklovateľného plastu. Ponúkame poháre na studené nápoje v rôznych množstvách a veľkostiach podľa Vašich individuálnych požiadaviek a taktiež poháre na teplé nápoje, tzv. takeaway alebo „ so sebou“. Výhodou pohárov je ich viacnásobné použitie, zálohovanie, znižovanie množstva odpadov a ochrana životného prostredia. Samozrejmosťou je možnosť výroby pohárov s Vašou vlastnou potlačou, s logom Vašej firmy, erbom mesta či obce, alebo fotopotlačou plánovanej udalosti.

Environmentálny prínos

Viacnásobné použitie neznamená len nahradenie jednorazových plastových pohárov znovupoužiteľným, umývateľným EkoPohárom, ale znamená aj možnosť ďalšieho spracovania použitých pohárov – recykláciu.

Príklady uskutočnenej realizácie riešenia v praxi

Mestské a obecné slávnosti, dni obce, vinobrania, jarmoky, festivaly, bufety, koncerty, kiná, kúpaliská, wellness, hudobné a športové podujatia, vianočné trhy to všetko sú udalosti, po ktorých zostáva na miestach konania veľ ké množstvo najmä plastových odpadov. Taktiež kaviarne, ktoré ponúkajú teplé nápoje so sebou v jednorazových pohároch produkujú veľké množstvo jednorázových odpadov. Úlohou EkoPohárov je toto množstvo odpadov znižovať, a nahradiť jednorazové poháre znovupoužiteľnými.

Prílohy: