Preskočit na obsah
Logo informačnej platormy zelene hospodárstvo

Východoslovenská energetika Holding a. s.


Adresa

Mlynská 31 Košice
04291

http://www.vseholding.sk

Kontaktná osoba

Henrieta Fabianová
tel: 0918 471 092
email: henrieta.fabianova@vseholding.sk

Zobraziť profil

Energetické riešenia pre domácnosti

Opis riešenia

Východoslovenská energetika, a. s., ponúka okrem služieb dodávky elektriny a plynu, aj užitočné služby a produkty pre domácnosti. V zákazníckom programe SuperDomov zákazníci nájdu asistenčné služby spolu s poradenstvom pre vylepšenie domácnosti. Svoj majetok či nehnuteľnosť si môžu poistiť cez Poistenia pre domácnosti. VSE zákazníkom poskytuje priekopnícke energetické riešenia pre dnešný, ale aj zajtrajší energetický svet. Umožňuje im užiť si pohodlie domova bez námahy, efektívne a udržateľne. Zákazníci si vedia  vybrať od klimatizácií pre letné horúčavy až po nové vykurovacie zariadenia pre mrazivé zimy. Ponuka zónovej regulácie vykurovania, tepelných čerpadiel a iného efektívneho vykurovania,  fotovoltických panelov na výrobu vlastnej zelenej energie, batériové systémy na jej ukladanie sa stávajú dnes už samozrejmosťou. Služba Zelená energia s možnosťou podpory zelených projektov garantuje zákazníkom nákup elektriny z obnoviteľných zdrojov v objeme, ktorý spotrebuje ich domácnosť.

Ekonomický prínos

Vďaka službám a produktom od VSE si zákazníci dokážu nielen znížiť spotrebu energií, ale aj skvalitniť a zmodernizovať vybavenie domácností.

Environmentálny prínos

VSE prináša udržateľnosť domov. Pomáha zákazníkom používať menej energie, recyklovať energiu, kde je to možné, alebo si vyrábať vlastnú zelenú energiu a skladovať ju. Riešenia VSE umožňujú zákazníkom využívať energiu efektívnejšie, znižovať emisie, a tým aj ich závislosť od fosílnych palív.

Príklady uskutočnenej realizácie riešenia v praxi

  • Široká ponuka klimatizácií od samočistiacich, čistiacich vzduch, s pohybovým senzorom alebo dizajnové modely.
  • Kondenzačné plynové kotly s montážou šité presne na mieru a potrebu domácností.
  • Ekologické tepelné čerpadlá s efektívnymi riešeniami podľa typu vykurovania.
  • Rozdelenie domácnosti do samostatných zón vykurovania, pomocou čoho je možné mať v každej izbe inú teplotu a všetko to ovládať cez mobil.
  • Fotovoltické panely, s ktorými  je možné ohrievať vodu alebo čerpať elektrinu pre domácnosť.
  • Služba Úsporný režim dokáže eliminovať nadbytočnú spotrebu energie vzniknutú v pohotovostnom režime spotrebičov.

Prílohy: